آموزشی

ریباندینگ چیست؟

 

ریباندینگ مو یک روش درمانی صاف کننده ی شیمیایی است که با تغییر ساختار اصلی موهای شما موهایی صاف به شما می دهد. این روش از گرما و مواد شیمیایی برای شکستن پیوندهای مو استفاده کرده و در نتیجه به آن ظاهری براق هدیه می دهد و بعنوان درمانی برای صاف کردن مو استفاده می شود. مهم نیست که به چه میزان موهای شما مجعد و مواج است از این طریق می توانید بافت موهای خود را بازسازی کرده و موهای خود را صاف کنید.

ریباندینگ به شما کمک می کند که از شر زبری مو رهایی یابید و بسیار سریع به موهایی صاف و ابریشمی دست یابید. ریباندینگ یک روش نیمه دائمی است و بسته به نوع بافت مو می تواند ۶ الی ۱۲ ماه دوام داشته باشد. مراقبت از مو بعد از ریباندینگ از اهمیت بالایی برخوردار است. قبل از انجام ریباندینگ، موهای خود را بشویید و سپس تا سه روز از مرطوب کردن آن خودداری کنید. موهای خود را در روز چهارم با استفاده از شوینده های که مناسب موهایتان است و متخصص معرفی کرده است بشویید. برای چند روز از زدن گیره ی مو خودداری کرده و روغن کاری موهایتان را برای چند هفته به تعویق اندازید.

آیا ریباندینگ در دوران بارداری خطرناک است؟

ریباندینگ مو بدلیل استفاده از مواد شیمیایی غیرسمی،دارای خطر و عوارض برای دوران بارداری نیست ولی بدلیل احتمال ایجاد آلرژی بهتر است قبل از انجام آن تست تعیین آلرژی انجام شود.

آیا ریباندینگ به مو آسیب وارد می کند؟

از آنجاییکه برای ریباندینگ مو از مواد شیمیایی قوی استفاده می شود می تواند خشکی و پوسته پوسته شدن مو را برجای بگذارد، با این حال پیروی از یک روال منظم برای مراقبت از مو با محصولات مرطوب کننده می تواند سلامت و تغذیه موهای شما را تضمین کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *